Kdy je dobré se na nás obrátit?

pokud chcete

  • vyhovět požadavkům Obecného nařízení Evropské unie GDPR, které firmám hrozí – naštěstí pouze v případech naprostého nerespektování ochrany osobních údajů navzdory předešlým upozorněním – vysokými pokutami
  • zpracovat si jednoduchý audit v několika krocích, jak jste na tom s ochranou osobních údajů
  • využít nové přístupy pro to, abyste zacházeli s osobními údaji inovativně a aby Vás to neobtěžovalo a nezdržovalo
  • pokud nevíte, jestli nebudete potřebovat pověřence pro ochranu osobních údajů a IT konzultace pro zlepšení ochrany osobních údajů ve firmě

Proč?

Léta jsme se zaměřovali na prostředí malých a středních firem a manažerské procesy v nich. Vedle toho jsme analyzovali od roku 2010 jako nezávislí konzultanti pro Evropskou komisi kompatibilitu řady směrnic, které se týkaly oblasti bezpečnosti a předávání osobních údajů.

Jak se dozvíte i na našem specializovaném webu k GDPR a ochraně osobních údajů disponujeme právními i IT experty, kteří mají zkušenosti s databázemi, marketingovými daty, e-shopy i odbornou stránkou ochrany osobních údajů – evropským i českým právem v této oblasti. Ochranou osobních údajů jsme se zabývali dávno před vstupem nového nařízení, které bude účinné pro všechny státy EU, firmy i veřejné instituce, od 25. května 2018.

Nechceme provádět nudná školení o „europaragrafech“, ale zavést Vám svižnou cestou do firmy takové procesy, abyste vyhověli všem požadavkům tohoto nařízení. Vedle toho se Vám můžeme dlouhodobě postarat komplexně o ochranu osobních údajů a komunikaci s institucemi, které kontrolují dodržování nařízení EU a dalších předpisů na ochranu osobních údajů.

Ochrana soukromí je pro nás významná hodnota, která přispívá důvěře klientů i vlastních zaměstnanců ve firmy i další instituce. Díky tomu budou Vaše služby využívat s větší důvěrou a častěji.