Taneční koučink vede Míša Kopalová, která je – vedle své profese rodinné mediátorky – rovněž certifikovanou koučkou u kanadské společnosti Ericsson College International. Tento způsob koučinku za pomocí zábavných pohybových aktivit pro ženy nabízí relaxaci i osobní růst pomocí technik spojených s pohybem, hudbou a rytmy ve skupině o maximálně deseti lidech. Naladíte se tak přirozenou formou na svůj vnitřek.

Taneční koučink v Jojo Gym v Dobřichovicích 22. 4. 2018

Máte vztah, na němž chcete pracovat, ale druhá strana se nechce připojit?

Připadáte si ve vztazích nespokojená a máte odvahu to začít měnit?

Máte zájem přijít si na cokoli, co se týká Vás samé a hledáte jak?

Nabízíme Vám možnost, jak na tyto otázky najít odpovědi pomocí vlastního těla a pohybu. Podstata workshopu spočívá ve vědecky podložené teorii, podle níž se mysl a tělo rozvíjejí ze stejných holografických a kybernetických struktur. Cokoliv se tedy odehraje v mysli, projeví se i v těle a v pohybu a naopak. Prostřednictvím pohybu se účastník dovídá více o sobě a svých myšlenkových vzorcích, které zase naopak může ovlivnit vědomou změnou svého pohybu.  Změnou řeči těla tak můžete změnit Váš vztah, i když se workshopu Váš partner neúčastní nebo zrovna žádného nemáte.

SVĚDECTVÍ Z WORKSHOPU:

Lenka:  „Děkuju za tu možnost moct si zažít pohybové techniky, jakkoli jsem si to myslela, tak mě stejně nakonec překvapilo, jak jdou přes to tělo některé věci fakt rychle a snadno. Chci ocenit i to bezpečné prostředí, které se Míše podařilo vytvořit, bylo mi v tom dobře a ani na chvilku jsem neměla obavu svěřit se vám do rukou.“

KDY, KDE

V neděli 22. 4. 2016 od 14.00 do 18.00

Jojo Gym, 5. května 1064, Dobřichovice. 

PROGRAM

13.30 – 14.00– registrace, placení, příprava sálu, seznamování a aklimatizace na místě

14.00 – 15.00 –warm-up, naladění na skupinu a na sebe sama

15.00 – 16.00 – zkoumání vlastního pohybu

16.00 – 17.00 – reakce těla na vnější podnět

  1. – 18.00 – tělo v partnerském dialogu

Součástí jednotlivých bloků jsou společné reflexe. Mezi jednotlivé bloky jsou zařazeny desetiminutové přestávky.

NĚCO O MNĚ

Míša Kopalová – koučka a rodinná mediátorka

Je mi 38 let, mám tři děti a za sebou dvanáctileté manželství, které už prošlo nejednou krizí. V roli rodinné mediátorky pomáhám verbální komunikaci mezi muži a ženami. Taneční koučink se zaměřuje na komunikaci neverbální, která je důležitá pro udržení energetické rovnováhy mezi oběma pohlavími.

Rychlé tempo dnešního života tomuto sebeuvědomění rozhodně nepřispívá. Najít si čas naslouchat vlastnímu tělu, v němž jsou uloženy všechny emoce i zranění je tedy podle mě ten nejlepší klíč k poznání sebe sama i svých vztahů. Jsem absolventkou certifikovaného studia Koučink-věda i umění od kanadské společnosti Erickson College International a praktikující rodinnou mediátorkou.

MAXIMÁLNÍ POČET ÚČASTNIC

10

ZA KOLIK A CO JE V CENĚ

800,-

STORNO PODMÍNKY

V případě, že nebudete moci na workshop přijít, můžete za sebe vyslat náhradnici. Pokud nedorazíte ani Vy, ani náhradnice, zálohu nevracíme a pokrývá náklady na Vámi nevyužité místo ve workshopu.

JAK SE PŘIHLÁSIT

Přihlašujte se emailem zaslaným na adresu misa.kopalova@manofi.cz nejpozději do 15. 4. 2018 a do stejného data uhraďte zálohu 400,- na účet č. 2900987073/ 2010. Do zprávy pro příjemce prosím napište heslo TANEČNÍ KOUČINK a Vaše JMÉNO A PŘÍJMENÍ. Na požádání Vám zašlu doklad o zaplacení zálohy. Zbytek ceny, tzn. 400,-, pak zaplatíte v hotovosti na místě.

OBČERSTVENÍ

Po celou dobu workshopu Vám bude k dispozici zdravé občerstvení.

CO SEBOU

Pohodlné oblečení, ve kterém se budete cítit dobře a atraktivně.

KONTAKTY

Pro další informace se na mě neváhejte obrátit na uvedených kontaktech:

Míša Kopalová – 737 951 323, misa.kopalova@manofi.cz